Merkantil Bank Liga

BFC Siófok – Dunaújváros PASE

4:2

vége (2:1)

01.08.2015, 17:30 • Révész Géza utcai stadion, Siófok • 1. forduló • Koppány Veres

A mérkőzésnek vége és teljesen megérdemelten nyert a Siófok 4:2-re.

Rengeteg összecsapás volt a meccs folyamán, amit most mindkét csapat kipihenhet az első edzésig és okulhatnak a hibáikból.

Köszönjük a figyelmet! (19:19:23)

90+3

90+3

Melczer kap sárga lapos figyelmeztetést Bene buktatásáért.

90+2

Elek kap sárga lapot miután odacsúszott ellenfelének.

90+1

Havasi és Futó csap össze, utóbbi volt szabálytalan.

90

Három perc lesz a hosszabbítás.

89

Kozma Richárd helyére egy helyi srác áll be, Bene Zsombor.

87

A mérkőzés 86. percében pályára gurult még egy labda, de ezt a spori csak egy perccel később, most a 87. percben vette észre. Játékvezetői labdával folytatódhat a mérkőzés.

86

A mérkőzés vége felé a Siófok egyre magabiztosabban és bátrabban tartja a labdát.

85

Jakab kap sárga lapot miután kegyetlenül rácsúszott Farkasra.

84

Hatalmas bedobás után Eppel csúsztat kapura, de ez nem okozhatott gondot Bozsónak.

83

A beadást bedobásra cseréli a Dunaújváros csapata.

82

Szögletet harcol ki a vendég csapat.

80

Petneházy vállalkozik 28 méterről, de ez a labda jócskán kapu fölé szállt.

78

Szivacski helyére Hanzl érkezik a 78. percben.

77

A Siófok gólt szerzett!
Ivancsics beadása nagy kavarodást okozott a tizenhatoson belül, ELEK talált rá először a labdára, aki párméterről a léc alá verte azt! 4:2-re vezet a Siófok, igazi gólparádé!

75

Nagy Dániel fut el a jobboldalon majd tállalja középre a labdát, de Vaskó szögletre tud menteni!

74

Orosz tekeri be a labdát a büntetőterületen belülre, de Farkas kifejeli onnan azt.

4:2

vége (2:1)

Gólok: 15. Ivancsics, 36. Tamás, 62. Nagy Dániel, 77. Elek – 17. Orosz, 67. Havasi

Lapok:   32. Futó (SIO), 42. Farkas (SIO), 90+2. Elek (SIO), 90+3. Melczer (SIO) – 32. Magasföldi (DUP), 72. Villám (DUP), 85. Jakab (DUP)

BFC Siófok: Bozsó- Rusvai, Mogyorósi(c), Tamás, Farkas – Szivacski (Hanzl 78.p.), Futó, Ivancsics – Nagy D., Kozma (Bene 89.p.), Nagy R. (Elek 70.p.)
Cserék: Kis T.- Hanzl, Banai, Elek, Szekszárdi, Bene, Czingáber Vezetőedző: Goran Kopunovic

Dunaújváros PASE: Szűcs- Tóth (Melczer 70.p.), Villám, Vaskó(c), Burucz – Petneházi, Havasi, Fejős (Jakab 47.p.), Czár – Orosz, Magasföldi (Eppel 70.p.)
Cserék: Dániel- Eppel, Melczer, Sárközi, Koval, Jakab, Tamaskó Vezetőedző: Artner Tamás

Játékvezetők: Játékvezető: Radványi Ádám; Asszisztensek: Kepe Arnold, Kulman Tamás Tartalékjátékvezető: Sipos Katalin