OTP Bank Liga

– Ferencvárosi Torna Club

0:2

vége (0:0)

01.08.2015, 20:30 • Illovszky Rudolf-Stadion, Budapest • 3. forduló • Teleki Péter

Az első félidőben a Ferencváros még csak helyzetekig jutott, a fordulást követően azonban Böde a 48. és az 59. percben is betalált, ezzel pedig végül el is döntötte a három pont sorsát. A Vasas ugyan próbálkozott, de talán az angyalföldiek is érezték, hogy nem ez a mérkőzés, ahol elkezdhetik a bajnoki pontok gyűjtését.
A Vasas három forduló után nulla pontos, míg az FTC eddig mindhárom mérkőzését megnyerte, vezeti is a bajnoki tabellát.
Köszönöm a figyelmet! (22:27:13)

90+3

90+2

A Vasas jobbról tekerhetett be szögletet, semmilyen veszélyt nem jelentett kapura.

90+2

Dilaver a végén még kapott egy sárga lapot.

90

Két perc hosszabbítás lesz.

90

Hangya balról tekerte középre a labdát, mindenki feje fölött elszállt a labda.

88

Szépítési lehetőség adódott a hazaiak előtt! A Vasas beemelte a labdát a zöld-fehérek kapujához, Dilaver azonban a helyén volt, nagyot mentett.

87

A Ferencváros jobb oldali sarokrúgását Nalepa fejelte mellé. Kirúgás a Vasas javára.

86

Somalia tört be a labdával a hazaiak tizenhatosára, lövésig ugyan nem jutott el, de egy szögletet kiharcolt.

85

Nagy Gergely hosszú kirúgása után a középpályán gyűri egymást a két csapat.

84

Radó húzta meg a labdát a bal szélen, lapos beadását Debreceni mentette középről. Ebben is komoly veszély volt.

83

Murka jött be Remili helyett.

82

Radó kapott labdát a hazaiak tizenhatosán belül, elesett, de Kassai sípja néma maradt. Feldobta magát a vendégek játékosa.

81

A Ferencváros eldugja most a labdát, a hazaiak jobb híján csak a szemükkel követik.

80

Lapos beadás balról a zöld-fehérektől, veszélyes volt, de végül sikerült kivágni a labdát.

79

Busai jött be Böde helyett.

78

Vida távolról próbálkozott meg egy lövéssel, nem is volt rossz, nem sokkal ment mellé.

77

Böde felé ment egy mélységi indítás, Debreceni elegánsan megoldotta a feladatát.

76

Novák bonyolódott cselezésbe, könnyedén elválasztották a labdától.

0:2

vége (0:0)

Gólok: 48. Böde, 59. Böde

Lapok:   37. Hangya (VAS), 42. Lázok (VAS), 70. Remili (VAS) – 7. Somalia (FTC), 90+2. Dilaver (FTC)

: Nagy Gergely – Hangya, Grúz, Debreceni, Osváth – Vida, Adamovics (73. Ádám) – Berecz, Lázok, Remili (83. Murka) – Kenesei (64. Novák)
Cserék: Hermány- Preklet, Ádám, Görgényi, Murka, Gál, Novák

Ferencvárosi Torna Club: Dibusz – Dilaver, Leandro, Nalepa, Ramirez – Nagy Ádám, Somalia – Gera, Hajnal (64. Radó), Lamah (73. Gyömbér) – Böde (79. Busai)
Cserék: Jova – Gyömbér, Nagy Dominik, Varga, Haraszti, Radó, Busai

Játékvezetők: Kassai – Ring, Erős