Diósgyőri VTK – MOL Fehérvár FC

1:2

vége (1:0)

01.08.2015, 18:00 • DVTK-stadion, Miskolc • 3. forduló • Dénes Szarka

Vége a mérkőzésnek, az unalmasan csordogáló második félidő végén sokkolta a Diósgyőrt a Videoton. A második játékrészben elalvó, emberelőnyben gyengén játszó, helyzeteket sorban elszórakozó DVTK-t a nagyot küzdő, emberhátrányban támadó Videoton megérdemelten verte meg. Szól a fütty a lelátóról, aki még nem ment haza, az így fejezi ki véleményét a látottakról.
Köszönöm a figyelmet, tartsanak velünk az OTP Bank Liga további mérkőzésein is! (19:57:34)

90+5

90+4

A Vidi gólt szerzett!

Támadásban marad a Videoton, Mareval adja be a labdát, PÁTKAI MÁTÉ pedig az ötösről, üresen a kapuba fejel!! 1-2!

90+3

Koman Vladimir adja haza nevetségesen lassan a labdát a felezővonalról, FILIPE OLIVEIRA pedig lecsap rá, elviszi Antal mellett és az üres kapuba passzolja. 1-1!

90+3

Most eldugja a labdát a Diósgyőr, telnek-múlnak a másodpercek.

90+2

Ivanovski passzát veszi át Szolnoki lövőhelyzetben, de túl sokat várt, így odaért elé Nemes.

90+1

Öt percet hosszabbít Iványi, aminek a hazai publikum nem örül, de az ápolásokat látva jogosnak mondható.

90

Bognár készíti le Takács elé a labdát, aki megint a gyenge lövést választja a passz helyett, a labda a kapuig sem jutott el.

89

Lipták szabálytalankodik a felezővonalnál.

88

Bacsa Patrik hagyja el a pályát, érkezik helyére a Diósgyőrben először játszó Halmai Ramon.

87

Egerszegi Tamást kell ápolni, miközben Halmai Ramon készülődik a kispadnál a bemutatkozásra.

85

Beszorul a Diósgyőr, hiába vannak többen, nem tudják irányítani a játékot.

84

Jobbról érkező beadás jut el Gyurcsóhoz Okuka hibájából, aki nagyot javítva szerelni tudja ellenfelét, mielőtt az lőhetne.

83

Takács viszi el két ember közt a labdát, de aztán beleviszi a harmadikba.

82

Úgy tűnik, hogy folytathatja a játékot Szolnoki Roland.

82

Szolnoki marad lent ezúttal, bizonyosan ápolásra lesz szükség.

81

Takács szerez labdát váratlanul, majd viszi teljesen egyedül Pajovicra, de érthetetlen módon lövés helyett gyakorlatilag a kapus kezébe vezeti.