OTP Bank Liga

Szombathelyi Swietelsky-Haladás – MTK Budapest FC

2:2

vége (2:0)

01.08.2015, 18:00 • Rohonci úti stadion, Szombathely • 3. forduló • Pungor Csaba

Két ellentétes félidőt láthattak a nézők. Az elsőben a Haladás, a másodikban az MTK dominált. Azonban ennyi kihagyott helyzettel nem lehetett mérkőzést nyerni,mint amennyit a Hali elpuskázott.

A mérkőzés végeredménye tehát 2:2! (19:50:55)

90+3

90+3

Az MTK gólt szerzett!

Itt a slusszpoén! THIAM KHALY IYANE egyenlít. A jobb szélről érkező beadást 4 méterről pofozta a léc alá.

90+2

Leandro indítását is el tudta packázni Ugrai. 12 méteres lövését hárította a kapus.

90+1

3 perc lesz a ráadás.

90

Wils került ziccerbe. Lefordult védőjéről, de tekerését ujjheggyel kiszedte Hegedűs.

90

Halmosi lekészítését követően Ugrai adta haza a labdát. Hegedűsnek figyelnie kellett, hogy ne dőljön el korábban a labdára.

89

A szabadrúgásból lecsorgó labdát Myke akarta kapura kanalazni, de ez is pontatlan volt.

88

Jagodics Márk csúszott be ütemtelenül. Sárga lapot kapott érte.

87

Ugrai becsúszva szerelte Grgic-et. Bedobással folytatódik a játék.

86

Bese beadására Thiam és Myke is felugrott, azonban egymást zavarták. A fejes pedig jócskán mellé ment.

85

Ismét Ugrai! Lyukat rúgott ordító helyzetben, így nem született meg a harmadik hazai találat.

84

Medgyes egy látványos csellel mutatkozik be, de pontatlanul tekert középre.

83

Medgyes az utolsó Haladás cserejátékos. Németh Márió kap pihenőt.

82

Vukmir rosszul fedezte a labdát, vesztére. Ütközött egy szombathelyi támadóval, majd elterült a földön.

81

Ugrai iramodott meg, de annyira meglepődött a lehetőségtől, hogy lövés helyett cselezni próbált. Oda egy újabb ziccer.

80

Vadnai beadása nagyon mély volt, ez csemege Királynak.

79

A sarokrúgást követően halmosi iramodott meg, de ismét győzött a pontatlanság. Jöhet a kék-fehér együttes.

78

Myke beadása csorgott le Bosnjak testéről. Ez így szöglet lesz!

2:2

vége (2:0)

Gólok: 14. Ugrai, 36. Jagodics Márk – 50. Hrepka, 90+3. Thiam

Lapok:   44. Gosztonyi (HAL), 71. Halmosi (HAL), 88. Jagodics Márk (HAL) – 45. Torghelle (MTK)

Szombathelyi Swietelsky-Haladás: Király – Schimmer (Angyal 65'), S. Wils, Jagodics, Bosnjak – Iszlai, Th. Wils – Gosztonyi (Halmosi 59'), Leandro Martinez, Németh Márió (Medgyes 83') – Ugrai
Cserék: Rózsa – Jánvári, Nagy Patrik, Popin

MTK Budapest FC: Hegedüs – Bese, Vukmir, Grgic, Vadnai – Strestik (Szatmári 46'), Thian, Kanta, Vass Á. (Hrepka 46'), Varga – Torghelle (Myke 72')
Cserék: Groppioni – Hajdú, Gera, Poór

Játékvezetők: Berke Balázs – assziszensek: Berettyán Péter, Horváth Róbert – tartalék játékvezető: Kelemen Attila