Larvik HK – Győri Audi ETO KC

21:19

vége (12:9)

28.02.2015, 18:30 • Arena Larvik • Kármán Zoltán

Ambros Martin a mérkőzés lefújása után igen mérges kedvében van, egyrészt a játékosaira, másrészt a rendkívül furcsa bíráskodás miatt perel a két portugál játékvezetővel. Mindkettő igaz, a Győr rengeteget hibázott és megérdemelten szenvedett vereséget, ugyanakkor egyértelműen látszott a bírói hátszél a norvégok javára.

Az egyetlen igazi pozitívum a mai napon Grimsbö kapuban nyújtott teljesítménye volt, ami valóban klasszisokat idézett. Úgy tűnik, jó vásárt csinált a Győr Grimsbö megszerzésével hosszú távra. A csoportelsőség nincs meg a Győrnek, de a könnyű továbbjutás igen, a csoport második helyén. Az elsőn a Larvik ment tovább. Nagyon sokba került ma a második félidő első 10 percében látott magyar gólcsend. De semmi tragédia nem történt.

Larvik – Győr: 22-19!

Helyesbítés: bár az eredményjelzőn is megjelent a 22:19, végül Solberg utolsó gólját nem adták meg így a végeredmény 21-19 a Larvik javára!
---- (20:08:43)

60

Mérkőzés vége. (22:19)

60

SOLBERG a bal szélről gyönyörű, cunderes góllal szerzi meg a meccs utolsó gólját. (22:19)

60

LÖKE emberhátrányból is eredményes ziccerből. 20 mp hátra. (21:19)

60

Utolsó perc. (21:18)

59

Knedlikova jó szögből lőhetett a jobb oldalról, Toft bravúrral hárít. (21:18)

59

SOLBERG szerez kapufás gólt a bal oldalról. (21:18)

59

Az utolsó két percbe léptünk. Korsós áll ki két percre, talán ütésért. (20:18)

58

Ismét labdát szerzünk és ismét gyors góllal sikerül büntetnünk, SEN szökött meg elől és belőtte a ziccert. (20:18)

58

LÖKE nagyon gyors gólt szerez elől rendezetlen védelem ellen. (20:17)

58

Wojtas egy méterrel lövi fölé. (20:16)

58

Az utolsó három percbe léptünk, passzív a Larviknál. (20:16)

57

MÜLLER tör be egy üres résbe és be is bombázta a felsőbe. Késői az ébredés. (20:16)

57

Korsós sajnos kihagyta a hetest megint, de nálunk marad. (20:15)

56

Hetest fújnak Knedlikova javára, Solberg hozzáért a lövő kézhez, kissé kompenzációnak tűnik. Két perc is Solbergnek. (20:15)

56

Időt kér a Larvik is. (20:15)

56

HORNYÁK Ági tört be bal kettőben és a hosszú sarkot választotta. (20:15)

55

Még egy időkérésünk maradt, ezt most ki is használja a Győr. (20:14)

55

A Győr támad, sajnos nagyon jól védekezi le a Larvik az átlövőhiányunkat. (20:14)