KSI SE - A-HÍD OSC

10:13

esemény vége (1:3, 2:3, 5:2, 2:5)

28.02.2015, 11:00 • Teleki Péter

A várakozásoknak megfelelően az OSC kezdte jobban a találkozót, Salamonék a második negyed végén 6:3-ra vezettek. Ez az előny talán túlságosan is elkényelmesítette az újbudaiakat, a harmadik negyedben a KSI bátran és jól játszott, az utolsó felvonás 8:8-as állásnál kezdődhetett. Sőt a negyedik negyed elején a hazaiak a vezetést is átvették, de ez az előny tiszavirág-életűnek bizonyult, az OSC a hajrában gyakorlatilag nem hibázott, és végül maga javára fordította a találkozót.
Köszönöm a figyelmet! (12:09:37)

Vége a mérkőzésnek!

32

A mérkőzés utolsó támadását a vendégek vezették, de újabb gólt már nem sikerült szerezniük.

32

A A-HÍD OSC időt kért!

32

SZÖLLŐSI KRISZTIÁN jobbról tüzelt, labdája megpattant a blokkon, ez becsapta Vargát a kapuban.

31

Berze kapott kiállítást, az újbudaiaknak most minden sikerül, KOVÁCS GÁBOR volt a vendégek gólszerzője. (9:13)

31

DECKER ÁDÁM köszöntött be, góljával eldőlt a találkozó.(9:12)

30

Kovács Gábor kiállítása után ugyan emberelőnyben támadhatott a KSI, Fejős azonban csak a kapufát találta el.

30

KOVÁCS GÁBOR fejezte be lövéssel az újbudaiak támadását, góljával kettővel megy az OSC. (9:11)

29

Miklóst szórták ki a játékvezetők, BÁTORI BENCE kihasználta az emberelőnyt. (9:10)

29

BÁTORI BENCE suhintott balról, lövésébe Kardos csak beleérni tudott. (9:9)

29

Gór-Nagy kapott kiállítást a vendégektől, Miklós jobbról eleresztett lövését azonban védte Varga.

28

jó hazai védekezés után ismét a KSI támadhat.

28

Jó volt ugyan a hazaiak centerezése, de Kovács Gergő húzását védte Varga.

27

A KSI SE időt kért!

26

Decker Ádám kapott kiállítást, a KSI növelheti előnyét.

26

Bruguljan tüzelt távolról, kísérlete mellé ment. A KSi támadhat.

26

KOVÁCS GERGŐ vállalkozott lövésre, csapat szempontjából tökéletes döntést hozott. A hazaiak átvették a vezetést. (9:8)

25

A hazaiaktól Miklós durrantott mellé, majd az újbudaiak rosszul centereztek, a KSI támadhat.