Aston Villa FC – Southampton FC

1:1

vége (1:0)

24.11.2014, 21:00 • Villa Park, Birmingham • SportLackó93

Az első félidőben nagyon jól játszott a Southampton, ám egy szerencsés góllal, és Forster hibájával vezetést szerzett az Aston Villa.

A második félidőben ráült az 1:0-ás állásra a hazai csapat, nagyjából a 75. percig nem történt szinte semmi a pályán, majd picit feljebb kapcsolt a vendég csapat. Ennek eredményeképpen a 81. percben Bertrand bal oldali beadására érkezett Clyne, aki remekül találta el, és egyenlített ezzel a találattal a vendég csapat. Ezután nem történt különösebb lehetőség egyik csapat előtt sem.

A mérkőzés tehát 1:1-es döntetlennel zárult. Köszönjük, hogy velünk tartottak! (22:52:59)

90+3

90+3

Hutton kapott szabadrúgást.

90+2

Westwood kapott szabadrúgást, mindössze egy percük maradt a csapatoknak.

90+1

Clark remek becsúszással szerelt, a labda maradt a Southamptonnál.

90+1

Három perc a ráadás.

90

Cork ívelte be a labdát, de jött Guzan és lehúzta.

89

Long helyére Cork állt be.

88

Cleverly kereste labdájával Agbonlahort, de a védelem tisztázott.

87

Pellé lökött, jöhet a hazai csapat.

86

Pellé szabálytalankodott Okoreval szemben.

84

A labdabirtoklás aránya 34-66.

84

Wanyama beadását kivágták a védők. Fokozódik a nyomás az Aston Villa kapuja előtt.

83

Clyne kapott sárgalapot.

Nathaniel CLYNE - 1:1

81

A Southampton gólt szerzett!

Bertrand sprintelt nagyot, és éppen hogy elérte a labdát, majd beadta, és üresen érkezett a második hullámban NATHANIEL CLYNE, aki bebombázta Guzan mellett. 1:1 az állás!