Granada CF – UD Almería

0:0

vége (0:0)

24.11.2014, 20:45 • Estadio Nuevo Los Cármenes, Granada • Kármán Zoltán

Egyik együttes sem érdemelt győzelmet a mai napon. Az Almeria kapura szinte teljesen veszélytelen volt. Az első félidőben sem voltak veszélyesek, amikor még teljes létszámban voltak, de Azeez butasága miatt még meg is fogyatkoztak, onnantól védekezésre voltak kárhoztatva.

A Granada pedig éppen ezért nem érdemelt ma három pontot, mert képtelen volt kihasználni, hogy negyven percen át emberelőnyben futballozhatott hazai pályán az utolsó előtti helyezett ellenében. Az iram közepes volt, a színvonal is, a helyzetek száma megfelelő, de a pontosság hiányzott a végén.

Granada – Almeria: 0-0!
---- (22:41:06)

90+4

90+4

A ráadás utolsó perce, nem hinném, hogy most már meg tudja szerezni a győzelmet a Granada.

90+3

Foulquier hatalmasat sprintelt a jobb oldalon, hogy elérje a labdát, be is tudta kotorni, de Ruben kezében landolt, nem tudta már irányítani.

90+2

Juan Carlos bal oldali keresztlabdája senkinek sem jó.

90+1

Nézzük, mennyit hosszabbít a játékvezető. Négy percet. Várható volt, mert a második félidőben két hosszabb kényszerszünet is volt.

90+1

Érdekesség, hogy a hazaiaknál négy sárga lap is villant, a vendégeknél csak kettő, de azt a kettőt ugyanaz a játékos kapta, így állt ki Azeez a játékból piros lappal.

90

Az Almeria adogat a középpályán, nagy valószínűséggel ma már nem találnak a kapuba a felek.

89

Juan Carlos lapos lövése nem okoz gondot Rubennek, aki a 11. védését mutatja be ma.

88

Juan Carlos meg is kapta érte a sárga lapját.

88

Igencsak a hajrához érkeztünk már, továbbra is 0-0 az állás. Velez kapott egyet Juan Carlostól.

87

Rubenhez csorog egy labda, majd kirúgással folytatódik a mérkőzés.

86

Rochina biceg le a pályáról egy lábon, rosszul esett egy lövés után, a bal oldalon a felső combját a lágyék közelében fogja nagyon.

86

Megint egy hazai játékos a gyepen az ellenfél tizenhatosánál. Reméljük, ezúttal nem történt sérülés.

85

Labdát szerez az Almeria, hát így könnyen lehet, hogy kihúzzák gól nélküli döntetlennel.

84

A középpályán adogat a Granada, a vendégek nem tudnak labdát tartani, de ennél több kell a hazaiaktól támadásban.

83

Az utóbbi percekben kicsit leült a meccs, a sérülés is hozzátett, de előtte is kicsit bizonytalan volt a tizenhatos előtt a Granada.

82

Murillo a sérült játékos, helyére érkezett Mainz.

81

Hosszas ápolási szünet után Foulquier húzta meg a jobb oldalon, a rövid saroknál próbálta beadni, de jól zárta a szöget Ruben!