Ipress Center-Vác – Érd

16:26

vége (6:10)

01.10.2014, 19:00 • Városi Sportcsarnok, Vác • Kármán Zoltán

Teljesen megérdemelten szerezte meg a győzelmet az Érd gárdája. A játék minden elemében felülmúlta a váci csapatot a vendég gárda.

Alighanem a váci szurkolók közül csak a legvérmesebbek számíthattak ma pontszerzésre, az első félidő után vélhetően már ők sem. Semmi elképzelést nem lehet felfedezni a váciak játékán, az egyetlen komoly átlövőt, Sterjovát folyamatosan kikapcsolják, a többiek pedig nem tudnak mit kezdeni felállt fal ellen.

Ez a tíz gólos vereség hatalmas pofon most a Vácnak, akik eddig sem álltak túl jól önbizalom szempontjából. A vendégek számára nagyon nagyon kellett ez a két pont most, ezzel talán elindulnak felfelé. A különbség is reális, nem lehetett ma mit kezdeni az Érddel.

Ipress Center-Vác – Érd: 16-26! (igen, jól látják)
---- (20:25:48)

60

Mérkőzés vége. (16:26)

60

Sterjovát blokkolják, lejárt az idő. (16:26) (16:26)

60

Fél perc a mérkőzésből, a tízes alázás elkerüléséért támad a Vác. (16:26) (16:26)

60

NICK Viktória átlövésből eredményes középről. (16:26) (16:26)

60

Újra a tízért támadhat az Érd, presztízskérdés ez. (16:25) (16:25)

59

Sterjova tör be ziccerben bal kettőben, Janurik azonban ezt is kifogja. A meccs egyik embere. (16:25) (16:25)

59

Hámori harcol még középen, közben lejárt a váci kiállítás. (16:25) (16:25)

58

A januári mérkőzésen ilyenkor volt a legizgalmasabb, most hosszú percek óta lefutott a meccs. Labdát szerez a Vác. (16:25) (16:25)

58

SZONDI ezt a hetest is belövi, most pattintva. (16:25) (16:25)

57

Hámori tör be bal kettőben sikerrel és hetest harcol ki. (15:25) (15:25)

57

TAKÁCS Kitti a bal szélről lő kapufás gólt. (15:25) (15:25)

57

A záró négy percbe léptünk. A tízért támad az Érd. (15:24) (15:24)

57

Fülöp Andrea visszarántásért két percet kap. (15:24) (15:24)

56

Hámori belemenése. Labdacsere miatt áll a játék. (15:24) (15:24)

56

Kovács átlövését blokkolják, majd Bíró fogja. (15:24) (15:24)

56

Sterjova átlövésből telibe trafálja a felső lécet. (15:24) (15:24)

55

KOVÁCS Anna jobb kettőből talpról, test mellett talál be a bal alsóba. (15:24) (15:24)

16:26

vége (6:10)

Ipress Center-Vác: Balog J., Bíró B. – Hámori, Farkas, Bató, Pelczéder, Sterjova, Hansághy, Fülöp, Dakos, Stefanovic, Szondi, Katona, Virág, Helembai

Érd: Gridnyeva, Janurik, Győri B. – Schatzl, Kovács A., Vukcevic, Szekeres, Kisfaludy, Klivinyi, Pálos-Bognár, Signaté, Kostiukova, Krpez, Takács K., Mester, Nick

Játékvezetők: Andorka Miklós, Hucker Róbert