Fehérvár KC – Dunaújvárosi KKA

23:19

vége (11:12)

20.09.2014, 18:00 • Köfém Sportcsarnok • Nagy Zalán (@-)

Igazi rangadóhoz méltó 60 percet láthatott a kilátogató mintegy 800 néző: a félidőben még az újvárosiak vezettek egyel, a vége azonban négy gólos fehérvári siker lett!
A második játékrészben is rengeteget hibáztak a csapatok támadásban, ami viszont ma döntött a két együttes között, Natasa Savko, a hazaiak kapusa!
A nyáron érkezett hálóőr Kiss Évát váltotta még az első félidőben, és a második 30 perc alatt mindössze hétszer rezdült meg mögötte a háló! (19:29:56)

60

Mérkőzés vége. (23:19)

60

KAMPER kozmetikázza az eredményt, a vendégek játékosa talpról eredményes. (23:19) (23:19)

60

Ferlinget állítják meg a hazaik, 15 mp a végéig. (23:18) (23:18)

59

Savko védi Bulath átlövését, majd az ismétlést is. (23:18) (23:18)

59

BECSÉRI növeli a hazaiak előnyét. (23:18) (23:18)

59

Hajduch átlövését védi Triffa, ám a leindulást Tanabe halássza el Hosszu elől, eldőlt! (22:18) (22:18)

58

Savko sokadik védése ma! (22:18) (22:18)

58

Hajduch megy bele, fordulhat a Kohász. (22:18) (22:18)

57

Ferling rossz bejátszása, a fehérváriak okosan nem sietik el a támadást. (22:18) (22:18)

57

Savko fogja Takács B. óriási ziccerét, a labda marad a vendégeknél! (22:18) (22:18)

57

56:15-nél, négy gólos hátrányban időt kér Mátéfi Eszter! (22:18) (22:18)

57

HAJDUCH dob szép gólt átlövésből, középről. (22:18) (22:18)

56

Bogosavljevic lábára pattan a labda, de nincs ideje bosszankodni, a lefordulásnál Takács D. még a kaput sem találja el ziccerben! (21:18) (21:18)

56

A dunaújvárosiak eladják a labdát, micsoda hiba! (21:18) (21:18)

55

Csáki ezúttal nem tudja a szélről átemelni Triffát, szépen védett a vendégek kapusa! (21:18) (21:18)