Ligue 1 Uber Eats

FC Metz – SC Bastia

3:1

vége (1:1)

20.09.2014, 20:00 • Stade Saint-Symphorien, Longeville-lès-Metz • Info a státusz megváltozásairól (Kármán Zoltán)

Mezőnyben nagyjából egyenrangú ellenfelek voltak egymásnak a csapatok, de a kapu előtt sokkal veszélyesebb és határozottabb volt a Metz.

A hazaiak összesen 17x kísérleteztek lövéssel, ebből három gól született és még hét lövés eltalálta a kaput.
A Bastia az egyetlen gólján kívül csak egy kapufát tudott felmutatni és 5 kaput el nem találó lövést. A Metz győzelme megérdemelt.

Metz – Bastia: 3-1!
---- (21:52:24)

90+4

90+4

Igencsak maratoni lett a második félidő, még mindig játszanak.

90+3

Még tart a mérkőzés, de már hamarosan véget ér.

90+1

Már a hosszabbításban járunk, a Metz most már biztosan megnyeri ezt a találkozót.

86

A meccs hajrájában vagyunk, eldőlni látszik a mérkőzés sorsa a Metz javára.

84

Falcón le, Andrada be. Gyors egymásutánban a cserék, már a hazaiak sem változtathatnak.

82

Kashi váltja Maloudát.

81

Két sárga is egyszerre. Romaric és Modesto kapott lapot.

78

Ongenda le, Mokulu Tembe be. Nincs több Bastia csere.

75

Cahuzac helyett Modesto folytatja a vendégeknél. Az utolsó szalmaszál.

FALCóN - 3:1

74

A Metz gólt szerzett!
Krivets passzát követően FALCÓN talál a vendégek hálójába. Eldőlni látszik a mérkőzés, 3-1!

73

Továbbra is tartja egy gólos előnyét a Metz.

69

Lejeune helyett érkezett Sarr a Metz csapatába.

MILÁN - 2:1

65

MILÁN révén újra vezetést szerez a Metz az első igazi második félidei akciójából! 2-1!