West Ham United – Liverpool Football Club

3:1

vége (2:1)

20.09.2014, 18:30 • Upton Park, London • Csaba Dévai

A Liverpool tehát elvesztette sorozatban második bajnoki meccsét, így hivatalosan is beragadt a rajtnál. Én ezzel megköszönöm megtisztelő figyelmüket, a viszontlátásra! (20:32:30)

90

Mérkőzés vége! Egy nagyon szenvedős Liverpoolt sikerült legyőznie az ihletett formában játszó West Ham Unitednak.A londoniak az első félidőben lehengerelték ellenfelüket, a semmiből jövő vendég szépítés pedig nem bizonyult elégnek a döntetlen kiharcolásához. Egyedül Mario Balotelli tudott egy kis színt vinni a vendég támadásokba, a többiek képtelenek voltak érdemben fellépni a rendkívül szervezetten védekező csapat ellen.

90+3

Noble ütközte le Sterlinget, szabadrúgás jár érte.

90+2

Nagyon hiányzott valami plusz ma a Liverpool játékából, most pedig már mintha fel is adták volna a meccset.

90+1

Négy perc a hosszabbítás.

90

A West Ham birtokolja a labdát, de most már nem olyan sürgős nekik.

89

És marad támadásban a West Ham United!

AMALFITANO - 3:1

88

A West Ham gólt szerzett!
Egy eladott labdára csapott le Downing, aki tökéletes passzt adott MORGAN AMALFITANO-nak, aki könnyedén elhelyezte a labdát Mignolet mellett. Ezzel már 3-1 a hazaiak javára, végképp eldöntötték a meccset a londoniak.

87

Skrtel lövése kerülte el Adrian kapuját.

86

Minden mezőnyjátékos a West Ham térfelén.

85

Öt perccel a vége előtt egy gólos hazai vezetést mutat az eredményjelző, és ezzel tanácstalan tologatással nem is kerül közelebb a döntetlenhez a Liverpool.

84

A két Sakho ütközött össze, a West Ham játékosnak fájt jobban a találka.

82

Nem szeretném elkiabálni a West Ham szurkolóknak, de nincs benne a levegőben a liverpooli egyenlítés.

82

Hihetetlen bravúr, Sterling 10 másodperc alatt háromszor adta el a labdát.

81

Visszatérhet Kouyate a pályára, ahol éppen a 'Pool adogat.

80

Ismét Kouyate maradt lenn, nem túl szerencsés meccs ez a számára.

79

Hiába birtokolja többet a labdát a Liverpool, komoly nyomást nem tud helyezni ellenfelére.

78

Moreno próbálkozott egy elehetetlen megkerülős csellel, el is vesztette a labdát.

3:1

vége (2:1)

Gólok: 2. Reid, 7. Sakho, 88. Amalfitano – 26. Sterling

Lapok:   4. Reid. (WHU), 17. Adrian (WHU), 28. Kouyate (WHU), 66. Jenkinson (WHU) – 17. Balotelli (LFC)

West Ham United: Adrian – Cresswell, Demel (Jenkinson 61. p.), Tomkins, Reid – Song (Amalfitano 69. p.), Kouyate, Noble (C) – Valencia (Collins 76. p.), Sakho, Downing
Cserék: Amalfitano, Cole, Collins, Jenkinson, Vaz Te, Zarate

Liverpool Football Club: Mignolet – Manquillo (Sakho 22. p.), Skrtel, Lovren, Moreno – Henderson, Gerrard (C), Lucas Leiva (Lallana a szünetben) – Sterling – Balotelli, Borini (Lambert 75. p.)
Cserék: Enrique, Jones, Lallana, Lambert, Markovic, Sakho, Touré