3:2
hosszabbítás vége (0:1, 0:1, 2:0 - 1:0)
01.12.2020, 17:30 • CSKA Arena, Moskva
• Info a státusz megváltozásairól
Liveblog cseh nyelven az onlajny.com-on
CSZKA Moszkva – Red Star Kunlun
3:2
hosszabbítás vége (0:1, 0:1, 2:0 - 1:0)
Gólok és gólpasszok: 44. Andronov (Alexandr Popov), 48. Kiselevič (Šalunov, Okulov), 63. Sošnikov (Dahlbeck, Lars Johansson) – 16. Sproul (Werek, Shinkaruk), 21. Leščenko (Sproul)
Lapok:
kimaradt büntető:
CSZKA Moszkva:
Lars Johansson (Šaryčenkov) – M. Robinson (A), Blažijevskij, Samorukov, Dahlbeck, Kiselevič (A), Rykov, Čmychov – Leipsic, M. Kempe, Sošnikov – Okulov, Šalunov, Mamin – P. Karnauchov, Andronov (C), Alexandr Popov – Tělegin, Světlakov, Sorkin.
Cserék:
Trenér:
Red Star Kunlun:
Šikin (J. Smith) – Šustr (A), Starikov, Chelios (A), Sproul, Pedan, Baldajev – Wong, Lockhart (C), S. Foo – Leščenko, Monachov, Nikolišin – Toropčenko, Wellman, Shinkaruk – Bakanov, Werek, P. Foo – Šaškov.
Cserék:
Trenér:
Játékvezetők: Bondar, Bukin – Osipov, Ponamarenko
Nézőszám: 1 209
1. harmad | ||||
03:03 | KUN | 2 | Pedan | |
09:56 | KUN | 2 | Starikov | |
14:13 | MOS | 2 | Sošnikov | |
15:15 | KUN | 0:1 | Sproul (Werek, Shinkaruk) | |
1. harmad után | ||||
2. harmad | ||||
20:49 | KUN | 0:2 | Leščenko (Sproul) | |
2. harmad után | ||||
3. harmad | ||||
43:49 | MOS | 1:2 | Andronov (Alexandr Popov) | |
46:07 | KUN | 2 | S. Foo | |
47:02 | MOS | 2:2 | Kiselevič (Šalunov, Okulov) | |
49:26 | MOS | 2 | Alexandr Popov | |
3. harmad után | ||||
Hosszabbítás | ||||
62:16 | MOS | 3:2 | Sošnikov (Dahlbeck, Lars Johansson) | |
hosszabbítás vége |
Barisz Asztana – Soči 12:00 2:0
HK Szibir Novoszibirszk – Spartak Moskva 13:30 2:0
Avangard Omszk – AK Barsz Kazany 15:00 3:0
Lokomotiv Jaroslavl – Szeversztal Cserepovec 17:00 5:1
Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk – HC Dinamo Minszk 17:00 1:5
Torpedo Nyizsnyij Novgorod – Traktor Cseljabinszk 17:00 2:0
CSZKA Moszkva – Kunlun • hosszabbítás vége 17:30 3:2
Dinamo Moszkva – Metallurg Magnyitogorszk 17:30 2:6
62:16
62:16 Nikita Sošnikov (MOS) - 3:2
62:16
Gólszerző NIKITA SOŠNIKOV. Assziszt: Klas Dahlbeck és Lars Johansson.
60:01
60:00
49:26
47:02
47:02 Bogdan Kiselevič (MOS) - 2:2
47:02
Gólszerző BOGDAN KISELEVIČ. Assziszt: Maxim Šalunov és Konstantin Okulov.
46:07
43:49
43:49 Sergej Andronov (MOS) - 1:2
43:49
Gólszerző SERGEJ ANDRONOV. Assziszt: Alexandr Popov.
40:01
40:00
20:49
20:49 Vjačeslav Leščenko (KUN) - 0:2
20:49
20:01
20:00
15:15
15:15 Ryan Sproul (KUN) - 0:1
15:15
14:13