ITF - Heraklion (kemény borítás)

Anna Bondár – Alexandra Anghelescu

2:0 6:2, 6:0

20.04.2015, 09:24 • Court 13, Heraklion • Kármán Zoltán

Sajnos a közvetítés akadozása, majd teljes megállása nem tette lehetővé az élő eredménykövetést, de most már tudjuk, hogy Bondár Anna rendkívül magabiztosan, két szettben, 6:2, 6:0 arányban lemosta amerikai ellenfelét Alexandra Anghelescut és bejutott Heraklionban a második fordulóba! Reméljük, holnap több szerencsénk lesz a közvetítés során! Anna azonnal dupla brékelőnybe került a mérkőzés elején és utána sem engedte érvényesülni az amerikai lányt.

Bondár Anna – Alexandra Anghelescu: 2-0!
6:2, 6:0!
---- (11:10:06)

6:0

Bondár Anna a második szettet is megnyeri, még magabiztosabban, mint az elsőt. Semmire nyeri meg! 6-0!

6:2

Az első szettet magabiztosan nyeri Bondár Anna!

40-15

Jelen állás szerint a probléma továbbra is fennáll, ráadásul komolyabbnak tűnik. Elképzelhető, hogy csak a végeredményről tudunk beszámolni a kedves olvasóknak. A központi és a helyi eredményközlő oldal is teljesen megállt.

40-15

Úgy tűnik, változatlanul akadozik az eredményközlés Görögországból. Rajta leszünk a mérkőzésen, eddig remekül áll Bondár Anna.

3:0

3:0 arányban vezet tehát Bondár Anna, innentől végre bekapcsolódunk!

0:0

A mérkőzés tartott, csak az eredményjelző tréfált meg minket. Bondár azonban dupla brékelőnyre tett szert ilyen gyorsan!

0:0

A párhuzamos összecsapás már öt perce tart, remélhetőleg hamarosan Bondárék is kezdik.
Bondár Anna főtáblán a görögországi Heraklionban rendezett kemény pályás tenisztorna első fordulójában. Anna ellenfele a romános hangzású, de amerikai Alexandra Anghelescu a legjobb 32 között. Egyikük sem kiemelt a tornán, az esélyek megjósolhatatlanok. A múlt hét nem igazán sikerült jól női teniszben, reméljük, ezen a héten javítanak a lányok.

A 13-as pálya első mérkőzésé játsszák Bondárék, így ha az időjárás is kegyes lesz, 9:15 körül már el is kezdődhet az összecsapás. Tartsanak velünk!