Olaszország – Ukrajna

2:1

hosszabbítás vége (0:0, 1:1, 0:0 - 1:0)

20.04.2015, 16:30 • Krakkó Aréna • Kármán Zoltán

Egyáltalán nem érdemtelenül szerzi meg Olaszország végül hosszabbítás után a győzelmet Ukrajna ellen. 32-19 volt a lövésarány, minden harmadban a taljánok kísérleteztek többször, bár az ukránoknak is jócskán megvoltak a helyzeteik.

A buli utáni első támadásból végül igen gyorsan rövidre zárta a meccset Insam és három pontjukhoz újabb kettőt tesznek hozzá, így már öt egységgel rendelkeznek két forduló után.

Olaszország – Ukrajna: 2-1 (hosszabbítás után)!
---- (18:41:08)

Marco INSAM - 2:1

60:16

Olaszország gólt szerzett!
MARCO INSAM egy közelről bekotort koronggal végül a hosszabbítás legelején kiharcolja Olaszországnak a győzelmet! 2-1!
Gólpassz: Alexander Egger, Anton Bernard.

60:16

Videóbírót alkalmaznak a játékvezetők, de ez nagyon nagyon bentnek tűnt!

60:16

Insam került hatalmas helyzetbe az ukrán kapu előtt, úgy tűnt, bent is volt a korong bizony a gólvonalon túl!

60:15

Az olaszok hozták el az első bulit.

60:01

A hosszabbítás elkezdődött.
Hiába a 31-19-es lövésarány, Olaszország nem tudta kiharcolni a győzelmet rendes játékidőben, sőt, Ukrajna kevesebbet lőtt ugyan kapura, de ezek nagy része veszélyes volt.

Néhány perc után máris folytatjuk az öt perc hosszabbítással, négy a négy ellen folytatják a felek öt percen át. Ha az sem dönt, akkor jöhetnek a büntetők.
----

60:00

Befejeződött a harmadik harmad.

59:52

Nincs kiállítás, ezt megúszta Bernard. Olasz időkérés viszont van.

59:52

A jégen maradt Navarenko, áll a játék. Elsőre nem látszott, mi történt vele. A. Bernard a lassítás alapján a vétkes, eltalálta az ukrán fiú arcát.

59:35

A semleges harmadban zajlik a játék, egyik csapat sem meri feladni védekező állását a gólszerzésért.

58:50

Mindkét csapatnak megvoltak az esélyei eldönteni a találkozót rendes játékidőben, de most már úgy tűnik, hosszabbítás lesz.

58:15

Frigo nagy erejű lövését Zacharchenko segíti kijjebb, így is a kapuvason csattan!

58:00

A második hullámban érkező Gnidenko bombázta kapura nagy erővel, de kevéssel a kapuvas mellett suhant el!

57:10

Bondaryev startolt középen egy kipattanó korongra, de kiütötték előle, oda ezzel az ukrán helyzet.

56:40

Most már az a kérdés, eldől-e a rendes játékidőben a találkozó, vagy a gyors gólváltás után visszaálló döntetlen hosszabbításhoz vezet?

55:25

Ramoser most a bal oldalon tűnt fel, remek indítást kapott és lőtt is nagy erővel, Zacharcenko újabb bravúrja menti meg az ukránokat!

2:1

Gólok és gólpasszok: 25. Ihnacak (Marchetti, Insam), 61. Insam (Egger, Bernard) – 27. Zakharov (Bondaryev, Pobyedonostsev)

Olaszország: Bernard (Tragust) – Hofer, Helfer, Sullivan, Marchetti, Zanatta, Egger, Trivellato, Zanatta – Gander, A. Bernard, Ramoser – Insam, Ihnacak, di Casmirro – Frigo, Morini, Kostner – Felicetti, Andergassen, Frei

Ukrajna: Zacharcenko (Napnenko) – Navarenko, Ladygin, Kugut, Rjabenko, Alexjuk, Skrypec – Michnov, Nimenko, Zakharov, Gavryk, Varlamov, Zabludovskij, Donika, Ljalka, Petrangovskij, Gnidenko, Blagy, Bondarjev, Kuzmik

Játékvezetők: ANSONS A (LAT), WIEGAND M (SUI) – TRILAR V (SLO), GOLYAK D (BLR), MOSZCZYNSKI W (POL)