Szolnoki MÁV FC – Gyirmót FC Győr

1:1

vége (1:0)

26.03.2015, 18:00 • Tiszaligeti stadion, Szolnok • Kun Zoltán

Az egygólos hazai vezetés után az emberelőnyben játszó hazaiak bebiztosíthatták volna győzelmüket a második félidő elején. Nem tették. E helyett egy pontrúgás után váratlanul megszerezte az egyenlítő gólt a Gyirmót. Az előrehúzodó Lázár volt eredményes fejjel. Majd a hazaiak is 10 emberre fogyatkoztak, miután Nagy István is megkapta második sárga lapját. A győzelmet végül egyik csapatnak sem sikerült megszereznie. Így 1-1 pontal távozhattak a felek a Tiszaligetből. A vendégek így pontszámban beérték a listavezető Vasast, de megelőzniük nem sikerült. A hazai csapat pedig ezzel a döntetlennel feljött a 4. helyre. Igaz a forduló többi mérkőzését csak ezután játszák. (19:57:18)

90+3

90+2

Cserélnek a vendégek is. Ezzel mennek el az utolsó percek. Cserit váltja Molnár .

90+1

Még egy csere a végén. Zvara helyett Csirszki a pályán.

90

Megszerezhette volna a vezetést a Gyirmót. Cseri vezeti kapura a labdát a bal oldalon. Pokorni jól zárja a szöget és így hárítani tud.

89

3 percet hosszabít Farkas Ádám játékvezető.

88

Nagy István is megkapja második sárga lapját. Egyenlő létszámban a felek.

87

Csatár helyett csatár a vendégeknél. Bobál jön le. Oross jön be.

86

Lengyel 28 méterről leadott lövését védi eldőlve Somogyi.

85

Lengyel veszít labdát a felezővonalnál. Pokorninál köt ki végül a labda.

84

Zsolnai ül bele ellenfele ölébe. A szabadrúgást Somogyi végzi el.

83

Tóth Bence húzza meg a jobb oldalon. sokat vár a beadással. Nem is lesz semmi az akcióból.

82

Nagy István is besárgul, miután visszahúzza ellenfelét a félpályánál.

81

Vári lábáról csúszik le csúnyán a labda, amely így a kapu mögött landol.

80

Tóth Bence vezeti befelé a labdát. Zsolnainak szánt passza elég pontatlanra sikeredett.

79

Les miatt szabadrúgás a hazaiaknak.

78

Nem igazán látszódik a hazaiak emberelőnye. Jól tartják magukat a vendégek. Az egyenlítés után fel is bátorodtak.