Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – Gyirmót FC Győr

1:3

vége (1:1)

01.03.2015, 14:00 • Városi sportpálya, Balmazújváros • Tóth Gábor

A Gyirmót kezdte jobban a mérkőzést, több komolyabb helyzetet is kihagytak, ezt góllal büntette a Balmazújváros, amire a 25. percben válaszolni tudott a Gyirmót. A második félidőben is a vendégek alakítottak ki több helyzetet, kettőt ezekből értékesítettek is, megérdemelten vitték el a három pontot Balmazújvárosból.

A hazaiak így egyre rosszabb helyzetbe kerülnek, míg a Gyirmót egy helyet mindenképpen előre lép a tabellán, de amennyiben a Békéscsaba nem nyer, akkor már dobogósok. (15:55:16)

90+2

90

2 perc a hosszabbítás.

89

Cseri ad be balról, Madarász fejel a kapu fölé.

86

A Gyirmót gólt szerzett!
BELICZKY GERGŐ lép ki a jobb oldalon, a kifutó Radosevic mellett a hosszú sarokba lő! 1:3

85

Tóth L. kap ígéretes labdát, amit hosszan vesz át, így Somogyi közbe tud avatkozni.

85

Beliczky jó csellel megy el egy védő, és a kifutó hazai hálóőr mellett is, de kisodródik, így éles szögből a kapu mellé lő.

81

KIss Máté 18 méteres szabadrúgását tolja ki a bal felső elől Radosevic.

81

Gyurján helyett Beliczky a pályán.

80

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Tóth L. (Balmaz Kamilla Gyógyfürdő).

77

Tóth lép ki a védők között, a 17 méteres lövését hatalmas bravúrral védi Somogyi.

74

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Kiss M. (Gyirmót FC Győr).

72

Virágot Chonka váltja.

66

Gyurján jobbról érkező beadása után Madarász lövését fogja a hazai kapus.

66

Angyal helyén Tóth L. a hazaiaknál.

65

Gyurján lép ki a jobbösszekötő helyén, a beadásáról centikkel marad le Madarász.