esemény vége (5:1, 5:1, 6:2, 6:2)

28.02.2015, 16:00 • szollope

Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP: Nagy, Decker – Gocics 1, Madaras 4, Vámos 3, Hangay 1, Mezei 1, Lukács D. 1, Tóth M. 2, Varga Dániel 1, Varga Dénes 3, Sz. Mitrovics 5, Jansik.

Debreceni VSE: Kátai – Makszim, Kállay 4, Soltész, Smitula, Sipos, Somorjai, Kincses 1, Süveges, Szabó B. 1, Kolarik, Tóth P., Halek. (17:23:07)

Minden negyedet négy góllal nyert meg a Szolnok, óriási fölényben volt végig a Dózsa. Rengeteg gólt szerzett lefordulás után a hazai csapat, de minden elemben jobb volt.
Mitrovics öt gólt lőtt, Madaras négyet, ők voltak a legeredményesebbek, de a vendégek részéről Kállay is négy gólos volt.

32

KÁLLAY MÁRK a kapu bal oldalába pattintotta a labdát. (22:6)

32

Lukács D. ellen ötméteres, Süveges harcolta ki.

31

VÁMOS MÁRTON pattintott hat méterről a rövid felsőbe.Ez volt a harmadik gólja a balkezes játékosnak. (22:5)

31

Hazai időkérés.

31

Süveges lőtt mellé hat méterről.

30

Decker kidobása pontatlan volt Vámos felé.

30

LUKÁCS DORIÁN remek passzt kapott emberelőnyben a jobb oldali kapufánál és a rövidbe lőtt. (21:5)