UD Almería – Deportivo La Coruňa

0:0

vége (0:0)

28.02.2015, 20:00 • Estadio de los Juegos Mediterráneos, Almería • Kálmán Török

Vége! A meccs ugyanannyi maradt, mint amikor elkezdődött. 0-0. Az Almeriatól kettő embert is kiállított a játékvezető. A második félidő igazából már nem a fociról szólt, hanem inkább a durvaságokról és a reklamálásról. Összefoglalva a meccset nem volt rossz az eleje nagyon izgalmas volt és érdekes. Mindkét csapat helyzeteket sok sok helyzetet alakított ki. De lőtt gól nélkül nem lehet meccset nyerni. Köszönöm annak aki velem tartott, jó éjt, Viszlát! (21:55:41)

90+7

90+6

Láthattunk még egy kis kakaskodást is, Verza és Perez volt aki kicsit összeakaszkodott egymással.

90+5

Riera követett el még egy támadó szabálytalanságot. Ápolni kell a kapust.

90+4

Michel megkapta második lapját, még egy embert elveszít az Almeria csapata. Lássuk mi lesz az utolsó akcióból.

90+3

Michel kapott egy sárgát, ezért a buktatásért.

90+2

Szabálytalanságot észlelt a bíró. Costa volt az aki szabálytalankodott.

90+1

3 perc lesz a ráadás a második félidő végén.

90

Corona helyett Zongo érkezik a hazai csapatba.

89

Costa rakta középre de ő nem tudta elfejelni a labdát, következhet a hazaik kirúgása.

88

Liusinho megint nem tudta kicselezni ellenfelét, megint megrekedt a vendég támadás.

87

Medujanin volt máris szabálytalan, támadószabálytalanságot követett el.

86

Bergantinos helyett Medujanin folytatja a játékot a vendég csapatban.

85

Borges kapott lapot ezért a szabálytalanságért.

85

Luisinho próbálta palira venni védőjét, de a védő vette őt palira következhet a hazai bedobása.

84

Verza adott szép labdát, de társa nem tudta normálisan átvenni a labdát, ezért következhet a vendégek bedobása.

83

Az állás még mindig 0-0, pedig már nincs sok hátra a meccsből, a rendes játékidő 7 perc múlva lejár.

82

Most szépen adogatott a hazai csapat, de Mendez nem érhette el ezt a labdát, nagyon hosszan indították őt.