Bundesliga

Hertha BSC – FC Augsburg

1:0

vége (0:0)

28.02.2015, 15:30 • Olympiastadion Berlin, Berlin • Info a státusz megváltozásairól (Kármán Zoltán)

A Hertha végül kibrusztolja a győzelmet és nagyon fontos három pontot szerez ezen a sárga lapokkal igencsak tarkított találkozón. A berliniek fellépnek a 14. helyre ideiglenesen, de hosszú lesz még ez a harc a kiesés ellen. Az Augsburg számára egyre inkább figyelni kell, mert ha nyer a Leverkusen, márpedig nyert, akkor a nemrég 3. hely már csak hatodik és a Hoffenheim és a Bréma is veszélyesen közeledik.

Hertha Berlin – Augsburg: 1-0!
---- (17:27:38)

90+3

90

Jól cserélt tehát Dárdai Pál, a gólpasszt adó Hegeler ugyanis alig 6 perccel korábban érkezett a pályára. Meglehet a nagyon fontos három pont a Herthának!

Salomon KALOU - 1:0

89

A Hertha gólt szerzett!
Megvan a vezetés a Herthának, kérem! Az utolsó előtti percben a rendes játékidőben SALOMON KALOU megszerzi a vezető gólt a fővárosiaknak Hegeler átadásából! 1-0!

87

A mérkőzésen a harc keményedik, de sajnos ez nem a szép futball. Hosszú percek óta nincs újabb kísérlet, maradt az 5-5-ös lövésarány.

84

Langkampé a következő sárga. Hét, azaz hét sárga lapnál tartunk immáron, de gól nincs.

84

Jo Dong-Won váltja Bobadillát a vendégeknél.

83

Skjelbred helyett Hegeler érkezett a pályára a hazaiaknál.

77

Niemeyer is sárgát kap, Bobadillával lökdösődtek az imént.

77

Bobadilláé a következő sárga lap.

76

Pekarik helyett Ben Hatira folytatja a fővárosiaknál.

75

Sárga lapból már jól el vagyunk látva, a gól még nem akar összejönni. Feulner is besárgult durvaság miatt.

71

A berlini mérkőzésen kívül még a Dortmund – Schalke összecsapáson nem esett csak gól eddig.

70

Caiubyé a harmadik sárga lap.

69

Wernert Parker váltja a vendég csapatban.

68

Skjelbred kapja az első hazai sárga lapot.

67

A lövésarány 5:5-re változott, de továbbra sincsen gól. Ez annak is köszönhető, hogy pontatlanok a kísérletek, mindössze 1, illetve 2 lövés találta el a kaput.