Telekom Veszprém – RK Metalurg Skopje

33:21

vége (18:10)

20.09.2014, 16:00 • Veszprém Aréna • Kármán Zoltán

A lényeges kérdések már az első félidőben eldőltek, már akkor stabil előnyt épített ki magának az MKB Veszprém. Az látszott végig, hogy nincs igazán egy súlycsoportban a két együttes, bár annyiból csalóka, hogy amikor viszont kicsit is kihagyott védekezésben a hazai csapat, szép gólokat tudott termelni a Metalurg Szkopje is.

Minden játékos lehetőséget kapott nálunk, éltek is vele. A kapuban Mikler hozott egy jó átlagot, Alilovicnak nem ment még annyira, de az is igaz, hogy az utolsó 15 percre már nem volt annyira kőkemény a védekezés sem előtte.
Elől főként Zeitz, Marguc és Sulic termelt a legjobban, a védekezés pedig a hétközi meccshez hasonlóan kiváló volt.
Most közel egy hónapig nem lép pályára a Veszprém, főként a BL kötelezettségek miatt, október közepén láthatjuk újra a magyar csapatot a SEHA Ligában.

MKB Veszprém – Metalurg Szkopje: 33-21!
---- (17:30:37)

60

Mérkőzés vége. (33:21)

60

Irtózatos erejű bomba még a végén BOROZAN részéről. (33:21) (33:21)

60

Hatalmas ünneplés, KANCEL Ottó átlövésből eredményes középről, 10 méterről. (33:20) (33:20)

60

Kancel szerez labdát a falban. (32:20) (32:20)

60

A mérkőzés utolsó perce kezdődött meg. (32:20) (32:20)

59

NILSSON kapott jó bejátszást beállóban Zeitztól és nem is hibázta el a ziccert. (32:20) (32:20)

59

Pontatlan átlövés a túloldalon, mi jöhetünk. (31:20) (31:20)

58

Nilsson bravúrral ütötte be a levegőben pattanó labdát, de nem adják meg, mert lent volt a lába. Kár érte, óriási bravúr volt. (31:20) (31:20)

58

Törlés miatt áll a játék egy időre. (31:20) (31:20)

58

Zeitz lövését védi Kocic, de oldalt ment ki. (31:20) (31:20)

57

BOROZAN irtózatos erővel varrja be átlövésből középről. (31:20) (31:20)

57

Kettő percet kap Ugalde Garcia, hátulról lökte ellenfelét a levegőben. (31:19) (31:19)

57

Már kihagy a koncentráció a magyar csapatnál is. (31:19) (31:19)

56

Megérkezett balátlövőbe Kancel Ottó. Ruesga lövését közben blokkolják. (31:19) (31:19)