Női kézilabda NB1

Siófok KC – Győri Audi ETO KC

23:29

vége (12:15)

20.09.2014, 18:00 • Beszédes József Általános Iskola tornacsarnoka • Kármán Zoltán

A mérkőzés végén alakult ki a legnagyobb különbség végül, amikor már elfáradt a Siófok, de a meccs képének sokkal inkább megfelelt volna egy 3-4 gólos győri győzelem. Kézben tartotta a meccset az ETO az első félidő végétől, nem tudott igazán közelebb zárkózni a Siófok, de nagyon jól tartotta a lépést a hazai csapat.

Nem játszott kirobbanó formában a Győr, a Siófoknál is akadtak bőven hibák, de alighanem abszolút dicséret illeti a hazaiakat a helytállásért és hogy meg tudták nehezíteni a 2x-s BL győztes dolgát. A technikai nehézségek miatt elnézést kérünk még egyszer, de a lényeget folyamatosan követni tudtuk azért.

A Siófok ezzel elszenvedi első vereségét a bajnokságban, a Győr pedig továbbra is marad 100%-os.

Siófok KC – Győri ETO: 23-29!
---- (19:39:50)

60

Mérkőzés vége. (23:29)

60

Az utolsó másodpercben még SEN szerez lerohanásgólt, lehet, hogy lent volt a lába, nem oszt, nem szoroz. (23:29) (23:29)

60

MÜLLER szerez átlövésgólt jobb kettőből. (23:28) (23:28)

59

Németh Csilla jobb oldali lövését fölé tornászta Grubisic. (23:27) (23:27)

59

Elvették a Győrtől passzív miatt, támad az SKC. (23:27) (23:27)

59

Támad a Győr, nekik jó, ha telik az idő. (23:27) (23:27)

58

Újra Grubisic véd a jobb szélről, most már szinte biztos az ETO győzelme. (23:27) (23:27)

58

Eladta a labdát a Győr. (23:27) (23:27)

58

Emberhátrányban a Győr. (23:27) (23:27)

58

Egy bal oldali átlövést fogott Grubisic, minden eldőlni látszik. (23:27) (23:27)

57

A hátralevő idő 3 perc 36 másodperc a meccsből. Kevés a hazaiak reménye, de így is dicséretes, amit nyújtanak. (23:27) (23:27)

57

Időt kért a Siófok újfent. (23:27) (23:27)

57

Eladta a Siófok, majd gyorsan vissza is szerzik. (23:27) (23:27)

57

Passzív. (23:27) (23:27)

56

Orbán Annát blokkolja Amorim, sarokdobás. (23:27) (23:27)

56

Ismét törlés miatt áll a játék, a hazaiak támadhatnak tovább. (23:27) (23:27)

56

Góllövési kényszerben az SKC. (23:27) (23:27)

56

Bő öt perc még a találkozóból, négy gólos győri előny. Még halvány reménye maradt a Siófoknak, akik nagyon jól partiban vannak a bajnok és BL címvédő csapattal. (23:27) (23:27)

23:29

Siófok KC: Pastrovics, Kumpel (kapusok) – Schneider, Buzsáki, Piedade, Wörz, Szabadfi, Szekerczés, Szalai, Orbán, Fauszt, Deáki, Németh, Such, Erdősi, Termány Vezetőedző: Golovin Vladimir

Győri Audi ETO KC: Herr, Grubisic – Löke, Sen, Müller, Korsós, Görbicz, Kovacsics, Aguilar, Amorim, Planéta, Orbán, Szepesi, Milanovic Litre, Bognár-Bódi Vezetőedző: Ambros Martin

Játékvezetők: Bacs József – Bóna Szabolcs