Fehérvár AV19 – EC Klagenfurt AC

6:1

vége (2:1, 1:0, 3:0)

20.09.2014, 14:30 • Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • Csaba Dévai

Gólgazdag meccsen sikerült nagy arányú győzelmet aratnia a Fehérvár AV19-nek, és a második harmad néhány periódusát leszámítva a játék képével is elégedett lehet a szakmai vezetés. Mindenképpen ki kell emelni Kiss Patrikot, aki két góllal, és remek játékkal járult hozzá a mai győzelemhez. Remélhetőleg a folytatásban is ilyen lehengerlő maradnak a srácok, én ezzel megköszönöm megtisztelő figyelmüket, a viszontlátásra! (16:33:28)

60:00

59:05

A Volán gólt szerzett!
A végletekig kijátszott akció után Szabó keresztpassza után KISS PATRIK fordult kapura, és lőtte be a Volán hatodik gólját! Ezzel már 6-1 az állás!

58:21

Szabó Bence két lövést is megeresztett 10 másodpercen belül, mindkettő veszélyes volt, ám gólt nem hozott.

57:40

Ismét csak beleérni tudott egy lövésbe Holzer, SZITA DONÁT lövése utat talált a mamutok között a kapuba! 5-1 ezzel, kettő perccel a vége előtt.

56:51

Szabó Bence kék vonali lövése nem fogott ki Holzeren, aki annak ellenére csapata egyik legjobbja, hogy négy gólt kapott.

56:32

Egy vendég lövés száguld el Plesz kapuja mellett.

55:55

Komoly Volán helyzet maradt ki Holzernek köszönhetően.

54:41

Gyönyörűen ért át egy lövésre Plesz, ziccert fogott a fehérvári hálóőr.

54:12

Tilos felszabadítás után Imre Patrik lőtt kapura!

53:43

Teljesen ötlettelen vendég támadásokat látunk, egyértelmű a Fehérvár fölénye.

53:10

Szabó Dávid tüzelt a kék vonalról.

51:55

Elemi erővel zúdította be a kapuba a korongot SZITA DONÁT, a kapusnak esélye sem volt a bombával szemben! Most már végképp megnyugtató a Volán előnye, 4-1 az állás!

51:34

Szita lövése zúg el a kapuvas mellett.

50:46

Les akasztja meg a fehérvári támadást.

50:06

Nem pontos a vendégek centerezése, mindenki ütője mögött csúszott el a korong.

48:54

Erdei Zoltán léphetett ki, a kapus elleni párbajt azonban Holzer nyerte, spárgával tudta védeni a fonák lövést!

48:33

A Fehérvár kiegészült, nagyon jól védekezett hátrányban.

48:04

Steiner lövését fogta Plesz a lepkéssel.

6:1

Gólok és gólpasszok: 7. Kiss (Erdei), 12. Szita (Kovács), 26. Tóth (Jancsó), 52. Szita (Furst), 58. Szita (Fürst), 60. Kiss (B., Erdély) – 9. Obersteiner (Witting)

Fehérvár AV19: Plesz (Szeles) – Szabó (C), Antal (A), Szita, Imre, Kovács – Takács, Szabó D., Tóth, Erdei, Kiss – Furst, Erdély, Rajz, Horváth, Jancsó – Jarossy, Mányok, Szabó M. Négyesi, Török

EC Klagenfurt AC: Holzer (Brunner) – Winkler, Kernberger, Wittting, Obersteiner, Kuntze – Zandonella, Wilhelmer, Waldner (C), Ostermann, Steiner (A) – Puff, Maier, Voglsinger, Walcher, Rodiga