RCD Espanyol – Malaga CF

2:2

vége (1:0)

20.09.2014, 22:00 • Estadi Cornellà-El Prat, Barcelona • Teleki Péter

Talán elmondhatjuk, hogy igazságos döntetlen született a mérkőzésen, mindkét csapat megérdemelt egy-egy pontot. A találkozó 16. percében a hazaiak szereztek vezetést, ezt követően a Málaga ragadta magához a kezdeményezést, de fölénye meddő volt, kapura nem igazán volt veszélyes. A fordulást követően a mérkőzés ott folytatódott, ahol az első játékrészben abbamaradt, az 52. percben fejjel egyenlített a Málaga.
Az egyenlítő gól után kiegyenlített volt a küzdelem a pályán, mindkét csapat győzelemre játszott. Mikor már úgy tűnt, hogy marad az 1:1, akkor Stuani érkezett, és fejjel vezetést szerzett az Espanyolnak. De még mindig nem volt vége, ugyanis Duda a 93. percben, szépségdíjas szabadrúgása után a labda a jobb sarokban kötött ki.
Köszönöm a figyelmet. (23:59:03)

90+3

90+3

Sevilla reklamálásért kapott sárga lapot.

DUDA - 2:2

90+3

A Málaga gólt szerzett!
DUDA vállalta el a vendégek szabadrúgását, mintegy 21 méterről gyönyörűen csavart a bal felső sarokba.

90+2

Szabálytalanság után a Málaga kecsegtető távolságból végezhet el szabadrúgást.

90+1

Stuani nem engedte elvégezni a bedobást, villant is sárga.

90

Három perc lesz a ráadás.

90

Rodriguez jött be a lecserélt García helyett.

89

Duda kapott sárga lapot buktatásért.

STUANI - 2:1

88

Az Espanyol gólt szerzett!
Jobbról érkezett a hazaiak szabadrúgása, középen CHRISTIAN STUANI hét méterről védhetetlenül fejelt a kapu jobb sarkába.

87

García harcolt nagyot a labdáért a jobb oldalon, szabadrúgást ért el csapatának.

85

A bejátszási kísérlet pontatlan, a vendégvédők lekapcsolták a labdát.

84

Teljesen beszorul a Málaga, a hazaiak adogatnak a vendégek tizenhatosa előtt.

83

Az Espanyol mintha jobban akarná a győzelmet, legalábbis a hazaiak jóval többet támadnak.