Newcastle United – Hull City

2:2

vége (0:0)

20.09.2014, 16:00 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • Dávid Kiss

Óriási derbi volt, főleg a második, négy gólos játékrész volt szórakoztató. A Hull City gyorsan, bő 20 perc alatt két gólos előnyhöz jutott Jelavic majd Diamé szépségdíjas találatait követően, majd a Newcastle az utolsó húsz percre hasonlóan jól összeszedte magát, és Cissé duplájával megmentett egy pontot a háromból.

Mindkét fél számára kielégítő eredmény lehet ez a döntetlen, bár a Newcastle támadott többet, a kreatívság hiányzott a játékukból, éppen ebből adott leckét nekik a vendég csapatból Jelavic, majd Diamé. Végül a szarkák is megmutatták ők is tudnak remek akciókat végigvinni és be is tudják fejezni azokat, ennek köszönhetően ki is egyenlítettek, így nagy valószínűséggel már nem az utolsó helyről fogják várni a következő fordulót. (18:17:38)

90+6

90+6

Nem ért célba a szöglet, elkapkodták ezt a hazaiak, a játékvezető pedig véget vetett a játéknak.

90+5

Szöglettel jöhet a Newcastle, ez lehet az utolsó esély.

90+5

Ameobi is kap egy sárgát, talán ő sem tudja miért, nagy az iram a végén, nincs megállás!

90+5

Lövés lett a vége, ám az elment a kapu fölött.

90+4

A kaputól 35 méterre kap szabadrúgást a Hull City. 12-14 ember a hazai tizenhatoson belül.

90+4

Utolsó cserelehetőségét is kihasználja a Newcastle, Pérez váltja Gouffrant.

90+3

Aluko volt szabálytalan két percen belül kétszer, a játékvezető ezt egy sárgával honorálja.

90+2

Egy perc letelt, támadásban a Newcastle. Ha már felálltak 0–2-ről miért ne próbálnának még egy gólt szerezni?

90+1

A negyedik játékvezető sem akarja nagyon, épp ezért öt percet hosszabbít.

90

Egy perc van vissza a rendes játékidőből de senki sem akarja hogy vége legyen, micsoda meccs lett ebből!

CISSÉ - 2:2

86

A Newcastle gólt szerzett!

Feláll a Newcastle!!! 2–2!
Sissoko beadását Gouffran lefejelte Cissé elé, aki nem habozott, a kapu torkából a hálóba lőtte a labdát!

85

Nem volt veszélyes a szöglet már a Newcastle támad.

84

Ameobi is beszáll, ő a sérült Tiotét váltja hazai oldalon.

84

A bal szélen próbálkoztak most begurított labdával a vendégek, ám Sissoko az elfutó vendég játékossal ment, és végül szögletre mentett.