Burnley FC – Sunderland AFC

0:0

vége (0:0)

20.09.2014, 16:00 • Turf Moor, Burnley • Miklós Kovács

Sok féle-fajta 0-0 létezik, ez a jobbikból való volt. Az első félidőben a Burnley játszott kezdeményezőbben, de a vendégek is veszélyezettek 1-2 kontra után, majd a második félidőben beszorított a hazaiakat Gus Poyet csapata a kapujuk elé, ám nem sikerült gólt elérniük. A félidő derekán kijöttek a szorításból Jutkiewitz-ék és akár a meccset is megnyerhették volna, de ez nem jött össze nekik sem, így gól nélküli döntetlennel ért véget a találkozó. Soha rosszabb 0-0-as meccset, én azt kívánom! Köszönjük a figyelmet! (17:53:12)

90+5

A kontrát nem sikerült végig vinni, lefújja a meccset Taylor

90+5

Mannonme ívelt fel egy szabadrúgást saját térfeléről, de tisztáznak a hazaiak és indítanak is egyből egy kontrát

90+4

A szögletet a rövid oldalon álló Sunderland védő vágja ki

90+4

Jutkiewitz beadását fejelik ki Brown-ék, majd egy újabb beívelés után ismét az ex-manchesteri tisztázott szögletre

90+3

Aarfield durrantott fölé jócskán a szemben a kapuval, kb. 15 méterről

90+2

5 perc egyébként a ráadás

90+1

Egy legurított szabadrúgás után van Aanholt tüzelt 26 méterről, ami a jobb kapufán csattant, majd Heaton fején, majd megint a kapufán és végül elhagyta a játékteret a labda. Szép jelenet volt!

90

Marney csúszott rá Vergini-re

89

A második félidő elején tapasztalt Sunderland rohamok után azt gondolhatta az ember jogosan, hogy talán megnyerik a meccset Rodwell-ék, de a félidő végére megint feljött a Burnley és már ő nekik áll a zászló

87

Barnes lőtt hatalmas kapufát egy vissza tett labda után a tizenhatos vonaláról ballal. Szépen ment a lövés a hosszú felső irányába, de nem eléggé csapódott