Queens Park Rangers – Stoke City

2:2

vége (1:1)

20.09.2014, 13:45 • Loftus Road, London • Kármán Zoltán

Az első félidőben fölényben játszott a hazai együttes, mégis a Stoke City szerzett vezetést, amit csak a végén tudott egalizálni a QPR.

A második félidőben a Stoke City kezdett erősebben, meg is lett az eredménye, az újabb vezető gól. Az iram rendben volt, de a meccs színvonala nem verdeste az eget. Erősíteni tudott a QPR, a végén egyenlíteni is tudott, megérdemelte mindkét csapat a pontszerzést.

QPR – Stoke City: 2-2!
Köszönöm a figyelmüket!
---- (15:38:14)

90+5

90+4

A játékidő utolsó percében vagyunk, Henry szabálytalan a felezőnél, jöhet előre a Stoke.

90+4

Zamora veszít elől labdát, majd Isla segítségével visszaszerzi.

90+3

Kranjcar 25 méteres lövése erőtlen, Begovicnak nem okoz gondot.

90+3

Újabb hazai szabadrúgás, de ez most messzebbről van, nagyjából 35 méterről.

90+2

19-szer lőtt kapura a QPR, de ebből mindössze 4 találta el a kaput, a Stoke kevesebbet lőtt jóval, de mégis 5x találta el a kaput.

90+2

Érdekesség, hogy mindkét félidő utolsó perceiben volt képes a kapuba találni a Queens Park Rangers.

90+1

Négy perc a ráadás összesen.

90+1

Sidwell lábáról pattan Greenhez a labda, nem volt veszélytelen.

90

Megérdemelten egyenlít ki a QPR a hajrában, vajon tovább támadnak-e a győzelemért, vagy megelégednek a döntetlennel?

KRANJCAR - 2:2

89

A QPR gólt szerzett!
NICO KRANJCAR jobb lábbal felvarrja a szabadrúgást a bal felső sarokba, csodálatos találat! 2-2!

89

Komoly esély a QPR előtt az egyenlítésre, hosszas a készülődés.

88

Sidwell kap sárga lapot, ez is elég durva belépő volt.

88

Kranjcar harcol ki szabadrúgást igen biztató helyről, középről, 19 méterről.

87

Úgy tűnik, mindkét játékos tudja folytatni egy kis kényszerszünet után.

87

A szöglet már nem lett veszélyes, Wilson és Austin fejeltek össze közben, mindkettejüket ápolni kell.

86

A beívelés nagyon veszélyesen érkezett középre, Begovicnak kellett szögletre mentenie a bal kapufánál.