Magyar Ligakupa

Aqvital FC Csákvár – Gyirmót FC Győr

1:1

vége (0:1)

02.09.2014, 19:00 • Tersztyánszky Ödön Sportközpont, Csákvár • Info a kiemelt eseményekről (urimate)

A második félidőben is kiegyenlített volt a játék, azonban a 60. percben sikerült az egyenlítés a Csákvárnak. Nem sokkal később aztán emberhátrányba kerültek a vendégek, ennek ellenére a leginkább fiatalokkal felálló csapatuk előtt adódtak helyzetek, de ezek sajnos kimaradtak. (22:28:12)

90+3

90

3 perc hosszabbítás következik.

88

Kovács Pétert ugratták ki, de Lengyel becsúszva hatalmasat mentett.

87

Csere a Gyirmót FC Győr-nél/nál: lemegy Andorka, bejön Miadics.

87

Gajdos lőhet szabadot nagyjából 20 méterről. Fölé ment.

85

Egy hazai támadás végén hatalmasat mentett becsúszva a jobb kapufánál Lengyel.

78

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Kiss (Gyirmót FC Győr).

76

Andorka ugratta ki remekül a bal összekötő helyén feltörő Kovács Dávidot, aki a hazai kapusra vezethette rá a labdát, de Gelei hatalmas bravúrral hárítani tudott.

74

Csere a Gyirmót FC Győr-nél/nál: lemegy Illés, bejön Kovács.

71

Csere a Aquital FC Csákvár-nél/nál: lemegy Imrik, bejön Kovács.

68

Második sárgát kap, ezáltal kiállításban részesül Molnár (Gyirmót FC Győr).

65

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Molnár T. (Aquital FC Csákvár).

64

Andorka rúghat szabadot 18 méterről, Gelei bravúrral hárítani tud.

63

Csere a Gyirmót FC Győr-nél/nál: lemegy Kollár, bejön Fekete.

61

Csere a Aquital FC Csákvár-nél/nál: lemegy Horváth, bejön Gajdos.

60

A Csákvár gólt szerzett!
Egy bal oldali beadás után HORVÁTH ROLAND fejelt pontosan a jobb kapufa mellé.

54

Hazai helyzet, Molnár iramodik meg a bal oldalon, de a 16-osról megeresztett lövése Deliben elakad.