Egyesült Államok - Magyarország

5:7

esemény vége (1:3, 1:2, 2:2, 1:0)

23.08.2014, 12:20 • Almati, Kazahsztán • Kármán Zoltán

Egyedül az utolsó negyedet vesztettük el, nem sikerült a hálóba találnunk, de hátul viszont extra teljesítményt nyújtottunk, Deckerrel az élen, még ha néha feleslegesnek is tűnt, hogy kiússzon a centerre. Fantasztikus bravúrjaival és hozzá a rengeteg védekező blokkolás hozta meg, hogy összesen 5 gólt kapjunk a mérkőzésen.

Elől az első három negyedben hétszer is betaláltunk, a gólok megoszlottak, nem volt különösebb gólzsákunk.
Magyarország tehát a döntőben!!

Hogy ki lesz az ellenfelünk, egyelőre nem tudjuk még, az utánunk következő Horvátország – Szerbia derbi dönti el, hogy ki ellen játsszuk a finálét. Mert mi már ott vagyunk ezzel a győzelemmel, szép volt fiúk!

USA – Magyarország: 5-7! (1:3, 1:2, 2:2, 1:0)
---- (13:33:25)

Vége a negyedik negyednek!

32

Le is jár az idő, döntőben vagyunk!!

32

Decker véd, marad az amerikaiaknál, de már csak néhány mp hátra, ezt innen már megnyerjük!!

32

Megúszott a jobb oldalon egy magyar, teljesen tisztán lőhette a ziccert, de a felső lécre bombázta, 20 mp hátra!

32

Magyar támadás, bő fél perc hátra, 5-7 az eredmény, nagy eséllyel bejutunk a döntőbe, de még figyelni kell!!

32

Magyar időkérés alig 40 mp-cel a negyed vége előtt, ezt két gólos előnynél meg kell már nyernünk úgy, hogy nálunk ráadásul a labda.

32

50 mp hátra, Decker pedig véd! Ez meg kell, hogy legyen innentől! Egy centerhúzást hárított Obert részéről.

31

Nem tudtuk kihasználni, rossz passz elől, megint a fehér sapkások támadnak.

31

Szó szerint ajándékba kapunk egy labdát az amerikai támadásnál, elképesztően rossz volt a bejátszás.

31

Elől labdát vesztünk, most nem vagyunk szimpatikusak a játékvezetőknek, mert minden kétes ítélet ellenünk.

30

DECKER KIVÉDI BOWEN ÖTMÉTERESÉT!!

30

Ötméterest ítéltek végül az USA-nak, lehet hogy még az előzőnél.

30

Kontrafault ellenünk, de jó 1 perce áll a játék valami miatt. A játékvezető és a zsűri valamiben nem értenek teljesen egyet.

30

Magyar emberelőny 2:17-tel a vége előtt, minden eldőlhetne, ha belőnénk.

30

Most viszont alighanem mi úsztunk meg egy ötméterest, a megúszó amerikait jól láthatóan visszahúztuk középen, de nincs ítélet, Deckeré a labda.

30

Kontra a magyarok ellen, ezt sem igazán értettem, miért. Nem kedvez nekünk most a bírói felfogás.

30

Kevesebb, mint 3 perc hátra már.

30

LUCA CUPIDO úszott közelebb, majd középről kiválóan emelte át Deckert, a labda pedig a bal alsóba hullott. 5-7!