FTC Rail Cargo Hungaria – Siófok KC

31:30

vége (18:14)

23.08.2014, 10:00 • Elek Gyula Aréna • Pap Csaba (@pap_csaba)

Izgalmas mérkőzéssel vette kezdetét a második Elek Gyula Nemzetközi Kupa. A Fradi első félidőben szerzett négy gólos előnyét teljesen eladta a félidő közepére, de a végén a fővárosi zöld-fehérek voltak jobb formában és Szucsánszki egy perccel a vége előtt megszerezte a győzelmet a hazaiaknak. A Siófoknál két volt Fradi játékos Szekerczés és Such is jól játszott ma, rajtuk kívül még Erdősi és a büntetők jó részét lövő Orbán kiemelendő.
A Fradinál a második félidőben kritikus helyzetben Pena vállalta magára a fő szerepet és szerzett nem egy gólt, mikor nem ment annyira a csapatnak. Az első félidőben pedig Lukács volt nagyon eredményes szélről.
Hamarosan kezdődik a szerb és a román bajok összecsapása! (11:34:09)

60

Mérkőzés vége. (31:30)

60

Kapu fölé lőtte, így egy nagyon izgalmas mérkőzésen 1 góllal nyert a Fradi. (31:30) (31:30)