Ligue 1 Uber Eats

Stade de Reims – Stade Malherbe Caen

0:2

vége (0:0)

23.08.2014, 20:00 • Stade Auguste Delaune, Reims • Info a státusz megváltozásairól (Kármán Zoltán)

Nagyon sokáig állt gól nélküli döntetlenre a találkozó, a Reims még kapufát is lőtt, de gólt mégis a Caen szerzett a hajrában. Ettől kinyílt a hazai csapat és a hosszabbításban a csereként beállt Bazile végleg eldöntötte az összecsapást. Ezzel hat pontos a Caen, a Reims pedig maradt méd mindig egyetlen egységgel.

Reims – Caen: 0-2!
---- (21:57:57)

90+3

90+2

A Caen gólt szerzett!
Koita beadásából BAZILE végleg eldönti a találkozót, kinyílt a Reims és nem jött be a kockáztatás. 0-2!

90+1

Már a hosszabbításban járunk, tartja előnyét a Caen, most már jó eséllyel megnyerhetik a találkozót.

88

Kettős csere a hazaiaknál. Mandi és Charbonnier le, Albaek és Courtet be.

85

Lemar érkezik Nangis helyett.

84

Mégsem lesz gól nélküli döntetlen! A hajrában Bazile passzából N. KANTÉ eredményes, ezzel 0-1!

82

Nyolc perc hátra, sok a támadás, de gól nem született még.

79

Bő 10 perc hátra, nő az esélye a döntetlennek.

73

Már kevesebb, mint 20 perc maradt hátra a találkozóból, nincs döntés egyelőre. Marad a 0-0.

69

Megvan a negyedik kaput eltaláló lövése a Caennek is, a kapus megint a helyén volt.

66

Signorino hagyja el a pályát, helyére érkezik de Préville.

65

Raspentino le, Bazile be. Vendég csere.

65

A lövések aránya jelenleg 7-9, ebből kaput eltaláló 5-3, köztük a kapufa a hazaiaktól.