MOL Fehérvár FC – MTK Budapest FC

5:0

vége (3:0)

23.08.2014, 18:30 • Sóstói Stadion, Székesfehérvár • Nagy Zalán (@-)

Itt a Fiesta! Valóban, ez az eredmény az eddig remek formát mutató MTK ellen mindenképpen megsüvegelendő, a fehérváriak ötödik meccsüket is megnyerik, úgy tűnik, nincs, aki megállítaná őket!
Az MTK nem játszott annyira rosszul, mint ahogy azt az eredmény tükrözi. (20:19:54)

90+1

A Vidi gólt szerzett!
GÓÓÓL! Már majdnem elhal a hazai kontra, amikor is Gyurcsó gyűjti be a játékszert a hosszú oldalon, laposan középre tesz, FECZESIN RÓBERT pedig az ötösről szép mozdulattal sarkaz a vendégek hálójába! Kiütés, 5-0!

90

Kettő perc lesz a ráadás.

89

Frank szeretne egy tizenegyest, de nem fújja be a játékvezető, kirúgás lesz a Vidi javára.

88

Calatayud öklözi ki a vendégek sarokrúgását.

88

Vass Patrik nagy helyzetben, 11 méterről tüzel, Calatayud szögletre ment!

86

Kanta teker végül jobbal, a labda jócskán a rövid felső mellett száll mellé.

85

A tizenhatos vonala elől jöhet szabadrúgással az MTK, inkább bal lábas szög.

85

Feczesin teszi ki a labdát Nikolicsnak a tizenhatos sarkához, nem sikerül a beadás, kirúgással jöhet az MTK.

84

Gyurcsó robog el a jobb oldalon, hatalmas üres terület előtte, laposan, erőből középre ad, Hegedűs vetődve elcsípi a játékszert Feczesin elől!

83

Frank elől Vinícius fejel el egy előreívelt labdát.

81

Folyamatosan támad a Vidi, de azért az MTK-ban is benne van a szépítő találat.

80

Veszélytelen a vendégek sarokrúgása.

79

Horváth Zs. hatalmas lövést ereszt meg, a felső kapufáról azonban a labda a gólvonalra pattan!

78

Utolsó csere hazai részről is: Oliveira helyén Alvarez folytatja.

78

Mi marad ki! Gyurcsó teker középre egy pontrúgást, talán Simon ér bele fejjel, a labda már majdnem bemegy, de Nikolicsról kipattan a játékszer!

76

Frank ugrik ki ziccerben, 8 méterre a kaputól Szolnoki önfeláldozóan csúszik be, hatalmas mentés!

75

Frank mentése után szöglettel jöhet a Videoton.

5:0

vége (3:0)

Gólok: 2. Kovács I., 12. Gyurcsó, 27. Kovács I., 54. Nikolics, 90+1. Feczesin

Lapok:   42. Gyurcsó (VID)

MOL Fehérvár FC: Calatayud – Szolnoki, Vinícius, Juhász, Stopira – Sándor(Feczesin, 65.), Simon – Oliveira(Alvarez, 78.), Kovács I.(Trebotic, a szünetben), Gyurcsó – Nikolics Vezetőedző: Joan Carrillo

MTK Budapest FC: Hegedűs – Nagy T., Kálnoki Kis, Vukmir, Hidvégi – Pölöskei(Poór, a szünetben), Vass Á. – Bese(Vass P.), Kanta, Horváth Zs. – Tamayo(Frank, 73.) Vezetőedző: Garami József

Játékvezetők: Farkas Ádám – Berettyán Péter, Takács Gábor