Primera División

UD Almería – RCD Espanyol

1:1

vége (0:0)

23.08.2014, 23:00 • Estadio de los Juegos Mediterráneos, Almería • Attila Varsányi

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (01:04:45)
Elképesztő meccs végén pontosztozkodás Almeríában, de milyen... A hazaiaknál volt többet a labda végig, de sokáig az Espanyol tűnt veszélyesebbnek. A 33. percben azonban kiállították Arbillát, s utána már minden a hazaiak mellett szólt, akik a második játékrész elején meg is szerezték a vezetést. Utána azonban nagyon visszaálltak, különösen a 12 perces, áramkimaradás miatti kényszerszünetet követően. S mindez meg is bosszulta magát, hiszen már túl voltunk a 12 perces jelzett hosszabbításon, amikor Sergio García megvillant, s kiegyenlített... Leírhatatlan hazai balszerencse, mégsem nevezhető érdemtelennek az Espanyol pontmentése.

90+14

Sergio GARCÍA - 1:1

90+13

Az Espanyol gólt szerzett!
Ez elképesztő! SERGIO GARCÍA DE LA FUENTE az utolsó pillanatokban kiegyenlít! Víctor bal oldali keresztlabdája találta meg a csatárt az ötös jobb oldalánál, Sergio García visszafelé cselezett, majd laposan gurított a hosszú alsó sarokba. A labda még Trujillo lábán is megpattant kicsit, hogy még nagyobb legyen a hazai balszerencse...

90+13

Víctor lábáról lecsúszik a labda a bal oldali beadás közben, így menteni tudnak a hazaiak.

90+13

Corona szökteti hosszan magát a bal szélen, bedobás a vendégeknek.

90+12

Corona szabadrúgása után jobbról elfejelik a labdát keresztbe a hazaiak, nincs gólszerzési lehetőség ebből az akcióból.

90+11

Edgar helyett Corona a pályán a hazaiaknál a legvégére.

90+10

Thievy harcol ki szabadrúgást a vendégtérfél közepén, kissé balra.

90+9

Stuani szabálytalan támadásban, szabadrúgás kifelé.

90+9

Edgar maradt a földön a kapussal való ütközés után, az ápolása miatt újra áll a játék.

90+8

Hosszú kiugratás jobbösszekötőbe Edgar felé, a kifutó Kiko Casilla gyűjti be a labdát.

90+7

Víctor Sánchez rúgta fel csúnyán Edgart, sárga lap.

90+6

Jonathan jobb oldali beadását Thievy már lesről pöcköli az ötös jobb oldalvonaláról a rövid sarok mellé.

90+5

Jonathan tör előre középen nagy lendülettel, de a kilépő védők megállítják a tizenhatos előterében.

90+4

A balról betekert szabadrúgást kifejelik a hazai védők, Javi López távoli lövése pedig messze elkerüli Rubén kapuját.

90+4

Víctor tör előre a bal szélen, majd szabadrúgást harcol ki.

90+3

Sergio García szabadrúgását a tizenhatoson kívülről tudják kivágni a védők, a visszatett labdát Stuani fejeli jobbról középre, de David López közeli emelését lehúzza Rubén.

1:1

vége (0:0)

Gólok: 52. Soriano – 90+13. Sergio García

Lapok:   18. Trujillo (UDA), 50. Verza (UDA), 90+2. Thomas (UDA) – 18. Arbilla (ESB), 74. Sergio García (ESB), 90+7. Víctor Sánchez (ESB)   33. Arbilla (ESB)

UD Almería: Rubén – Míchel, Dos Santos, Trujillo, Dubarbier – Verza, Thomas – Edgar (101. Corona), Soriano (75. Teerasil), Jonathan – Hemed (89. Thievy). Edző: Francisco Rodríguez
Cserék: Julián (k), Teerasil, Thievy, Fran Vélez, Mané, Corona, Wellington

RCD Espanyol: Kiko Casilla – Arbilla, Colotto, Álvaro, Víctor – Víctor Sánchez, David López – Sevilla (57. Stuani), Sergio García, Montanés (79. Abraham) – Caicedo (46. Javi López). Edző: Sergio González
Cserék: Pau (k), Abraham, Raúl Rodríguez, Jordán, Javi López, Stuani, Mattioni

Játékvezetők: Alejandro Hernández – Teodoro Sobrino, Ignacio Rubio – Francisco Navarro