Everton FC – Arsenal FC

2:2

vége (2:0)

23.08.2014, 18:30 • Goodison Park, Liverpool • Németh Ákos

Az első félidei játékán változtatni tudott Arsène Wenger csapata, a második játékrészben jobban játszotta, de amikor már szinte biztosnak tűnt a hazai győzelem, Ramsey hozta fel egy gólra a vendégeket. A sokak által kritizált Giroud pedig pontot tudott menteni csapatának.
Összességében a vendégek lehetnek elégedettebbek.

Köszönöm a figyelmet, tartsatok velünk legközelebb is.

Everton FC – Arsenal FC 2:2 (20:27:02)

90+5

90+5

Naismith most a földön, ő is hamar meggyógyul.

90+4

Ramsey és Giroud támadják le Distint. A honfitársára rúgja rá a hátvéd, bedobás.

90+3

Campbell ívelését Giroud megcsúsztatja, de Howard kezei között köt ki a játékszer.

90+2

Barry tör be a bal szélen, de szabálytalannak ítéli Friend.

90+2

Cambell középre tekerése elszáll Giroud feje felett.

90+1

Coleman technikásan továbbított Atsu felé, de pontatlanul.

Olivier GIROUD - 2:2

90

Az Arsenal gólt szerzett!
A szörnyű jobbról érkező beadást Monreal gyűjtötte be a bal szélen, a spanyol centerezését OLIVIER GIROUD biccenti a jobb alsóba! 2:2

89

Veszélytelen a beívelés, Cazorlat felrúgják a labdakihozatal közben.

88

Naismith került a földre, Cazorla buktatta. Nem fogják elsietni ezt a pontrúgást a liverpooliak.

88

Chambers gátolta meg a gyors kontrát.

87

Flaminit buktaták a pálya középső harmadában, de nem tudtak élni a vendégek az előnyszabály adta lehetőséggel.