Gyirmót FC Győr – Balmaz Kamilla Gyógyfürdő

4:0

vége (2:0)

23.08.2014, 19:00 • Info a státusz megváltozásairól (Tóth Gábor)

A félidei kettő gólos vezetését még meg tudta toldani a Gyirmót két tovább góllal és az esős időjárásban megrendezett mérkőzésen fölényes, 4-0-s győzelmet arat a Balmazújváros felett!

Gyirmót – Balmaz Kamilla Gyógyfürdő: 4-0!
---- (20:53:33)

90+3

90

Három perc a hosszabbítás. A fontos dolgok már eldőltek.

84

Orosst váltja Tóth a Gyirmótnál.

84

A Gyirmót gólt szerzett!
Kákonyi passzolt középre PAKU elé, aki 12 méterről kilőtte a jobb alsót! Szétesett a Balmazújváros, 4-0!

82

Demjén le, Reznek be a Balmaznál.

80

OROSS egy bal oldali beadás után megszerzi a labdát a tizenhatos környékén és 18-20 méterről jól helyezett fejessel a felső léc alá továbbította fejjel a labdát! 3-0! Minden eldőlt!

70

Balról keresztbe tett labdába csúszott bele a jobb oldalon Belényesi, de a játékszer a kapu fölé szállt.

68

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Présinger (Gyirmót FC Győr).

65

Csere a Balmaz Kamilla Gyógyfürdő-nél/nál: lemegy Virág, bejön Angyal.

64

Csere a Gyirmót FC Győr-nél/nál: lemegy Cseri, bejön Paku.

60

Csere a Balmaz Kamilla Gyógyfürdő-nél/nál: lemegy Müller, bejön Sigér.

50

Cseri cselezett jobbról középre majd 23 méterről jobbal lőtt nagy erővel, kevéssel a kapu fölé.

46

Remek első félidőt produkáltak a csapatok. Mindkét együttes sokat futott. A találkozó elején mindkét fél előtt adódott lehetőség a gólszerzésre. Majd fokozatosan átvette a Gyirmót az irányítást. A Balmazújvárosnak az első félidőben két komolyabb lehetősége volt, de Somogyi mindkétszer tudott hárítani.

A Gyirmót előtt adódott a több helyzet, melyekből kettőt értékesített is, így megérdemelten vezetnek a szünetben.

45

44

Cseri indítja balról remekül a jobb összekötő helyén védőjét lehagyva felfutó KÁKONYI DÁNIELT, aki nagy erővel a kapuba lő! 2-0

40

Egy kipattanó labdát Présinger 28 méterről nagy erővel lő a léc fölé.

38

Madarász bal oldali szabadrúgását Oross csúsztatja meg elakad egy védőben a labda.

4:0

vége (2:0)

Gólok: 18. Cseri, 44. Kákonyi, 80. Oross, 84. Paku

Lapok:   68. Présinger (GYFC) – 25. Kónya (BAL), 33. Bakos (BAL)

Gyirmót FC Győr: Somogyi – Nagy, Balog, Lázár, Présinger – Madarász, Papp K. – Kákonyi, Magasföldi, Cseri (64' Paku) – Oross Cserék: Deli – Kiss, Paku, Andorka, Tóth, Illés

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő: Szalma – Bakos, Demjén, Szatmári, Németh, Kónya, Müller (60' Sigér), Vachtler, Belényesi, Virág (65' Angyal), Batizi Pócsi Cserék: Perger, Reznek, Kis, Kállai, Papp F., Angyal, Sigér

Játékvezetők: Radványi Ádám – Szalai Balázs, Vígh-Taksonyi Gergő – Kovács Gergely