Bajnokok Ligája

Qarabag Agdam FK – FC Red Bull Salzburg

2:1

vége (1:0)

30.07.2014, 17:30 • Tofiq Bəhramov adına Respublika stadionu, Baku • István Palánki

Kikapott a nagy esélyes meglepetésre!
A 2. félidőnek köszönhetően nagyon jó meccs kerekedett ebből az 1. félidei unalmas játék után. Hamar megszerezte a vezetést az azeri csapat, amivel sokáig nem tudott mit kezdeni a Salzburg. A 2. félidőben azonban megtört a jég, és a sok lehetőséget gólra tudták váltani az osztrákok, majd a semmiből villant egyet Reynaldo, és 2-1-re módosította az állást. A Qarabag-nak gyakorlatilag ez az egy lehetősége volt a 2. játékrészben, de ebből gól lett és ez a lényeg. Jobban játszottak az osztrákok, de kikaptak, viszont a visszavágóra maradt még esélyük. Kiváncsi leszek, hogy a 2 kiállítás miatt elvesztett játékosokat hogy tudják majd pótolni az azeriek.
Köszönöm a figyelmüket, tartsanak velünk a visszavágón is! (19:27:20)

90+3

90+2

Kampi kap sárga lapot kezezésért!

90+2

Nagyon elfáradt Leitgeb, aki sokat dolgozott, jól játszott. A helyén Quaschner folytatja!

90

Nagyon hosszú Sehic felívelés, egészen Gulácsiig repül!

90

3 perc a hosszabbítás most is!

90

Egy bal oldali salzburgi beadást tudnak kifejelni a védők!

89

Volt minden ezen a meccsen! 3 kiállítás, 3 gól, jó 2. félidő, nyílt meccs!

89

Bruno lő fölé egy távoli bombát!

88

A gólszerző Reynaldo még fel sem ocsúdhatott a gól után, máris ráugrik Hinteregger-re, durvasága miatt Sergii Boyko játékvezető piros lappal leküldi a pályáról!

86

A Qarabag gólt szerzett!

Gulácsi hibázott óriásit, rosszul jött ki a kapujából, és a mellette elpasszolt labda bemegy a hálóba! A gólszerző: REYNALDO
2:1

86

Lassú, gyenge a salzburgi kontra, el is veszítik a játékszert!

85

Ígéretes azeri támadás után kontrázhatnak az osztrákok!

84

Jonatan Soriano kap lesen egy labdát.

83

Elakad egy jobb oldali vendég támadás a védőkben!

83

Szépen passzolgatnak a vendégek, és haladnak előre!

82

Egy bal oldali támadás vége, hogy szögletet rúghat a Salzburg!

80

Érett, érett a vendégek gólja, és a végén meg is született. Visszahozták a meccset maguknak!